BosphorusPartnership, baskı ve ambalaj sektöründe uzmanlaşmış, yenilikçi yaklaşımları ve kalite odaklı hizmet anlayışıyla müşterilerinin ihtiyaçlarını karşılayan öncü bir firma olarak bilinmektedir. Profesyonel ekibi ve geniş ürün yelpazesiyle, her projeye özel çözümler sunarak müşteri memnuniyetini en üst düzeye çıkarmayı hedeflemektedir.

Katalog, broşür, dergi ve eğitim kitabı

Katalog, bir firmanın verdiği hizmet veya ürünlerinin tanıtım aracıdır. Kurumsal firmaların kendilerini ifade etmek ve tanınmak için vazgeçilmezlerinden olan katalog, istenilen amaca kolayca ulaşılmasını sağlar.

Promosyon

Sıklıkla yıl sonlarında taleplerin daha yüksek olduğu çalışmalardır. Ajanda, masa takvimi, gemici takvimi, bloknot, küpnot gibi çalışmaları içermektedir. Set olarak hazırlanabileceği gibi her materyalin bireysel olarak da üretimi yapılabilmektedir.

 

POP

 

Firmaların ürünlerini satışa sunduğu perakende noktalarda, tüketicinin dikkatini çekmek, ürünü tanıtmak ve satışı artırmak amacıyla kullanılan malzemelerdir. Afiş, dönkart, ayaklı stant, wobbler, raf kartı, boyunluk ve buna benzer her türlü basılı malzemeler POP olarak adlandırılır.

 

Sadakat programları

Hem etiket hem de matbaa departmanlarımızda ürettiğimiz, QR barkod ve değişken veri üzerine özel desenli kazı kazan etiket ve kartlar ile müşteri sadakat programları geliştirebilirsiniz.

    İsim - Soyisim

    Email Adresi

    Telefon Numarası

    Konu

    Mesaj İle Teklif Alın